همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
اکتیوتر فرعی 5R/min 18Nm Multi Turn
| گشتاور استاندارد: | 5 نانومتر تا 18 نانومتر |
|---|---|
| سرعت استاندارد: | 5r/min |
| چرخش: | 3R/5R/7R اختیاری |
اکتیوتر نیمه کوچک 6W 15S/18Nm
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s/18nm |
|---|---|
| زمان/گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم |
ضد انفجار 600Nm ExdIIBT4 الکتریک والف اکتواتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
۴۰۰Nm ولتاژ ضد انفجار، ولتاژ الکتریکی روشن / خاموش
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
IP68 600Nm 90W مدولاتور ولول ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 600 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
IP68 ضد آب 600Nm 90W فعال کننده شیر ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
NEMA 4X Multi Turn Actuator برای دریچه دیافراگم PVC
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع برق: | 24VDC |
| قدرت موتور: | 6w تا 10w |
محرك شیر برقی IP67 400Nm 24VDC برای کنترل حجم هوای توربو
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| تایپ کنید: | خاموش ، تعدیل کننده |
IP67 خود قفل 380VAC فعال کننده شیر پروانه
| زاویه نصب: | 360 درجه |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
DC24V 30s/100Nm 90 درجه اکتور
| نام: | محرک 3 فاز برقی |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
| ویژگی: | محرک مجهز به پتانسیلومتر |

