همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ exd b t4 explosion proof valve actuator ] همخوانی داشتن 9 محصولات.
AC220V 0.67A ExdIIB T4 فعال کننده شیر ضد انفجار
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ExdIIB T4 اکتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 0 نانومتر تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| نام: | محرک برقی DC Rotary |
ExdIIB T4 اکتور الکتریکی سریع باز
| نام: | اکتور الکتریکی سریع باز |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20S |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 ، exdⅲc t130 |
ExdIIC T4 کامپکت IP68 الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 20 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
2 راه برنز DN40 شیر توپ DCL انفجار ضد الکتریکی اکتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه حفاظت: | IP68 NEMA 4X |
تنظیم 50Nm 20s فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20S |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 ، exdⅲc t130 |
HVAC 90° چرخش 400Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| درجه ضد انفجار: | گروه C ، D T4 Class1 ، بخش 1 |
1

