همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ atex explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
یک ربع دور IP68 1000Ω SIL3 ولول ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه ضد انفجار: | exdiict4 |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20S |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 ، exdⅲc t130 |
IP68 600Nm 90W مدولاتور ولول ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 600 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
محافظ بیش از حد PTC DN50 فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه حفاظت: | IP68 NEMA 4X |
NEMA 4 10000 بار فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
CSA 90 درجه چرخش ExdIICT4 150Nm اکتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
مدل سازی 50Nm AC380V ولتاژ ولتاژ ضد انفجار
| تایپ کنید: | خاموش ، تعدیل کننده |
|---|---|
| طبقه حفاظت: | IP68 Watertight |
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 موتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | عامل دریچه ضد انفجار |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| ویژگی: | قدرت موتور |
DCL H سه فاز ATEX 50 هرتز اکتواتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 380VAC |
اکتواتور ضد انفجار موتور 24VDC
| گشتاور استاندارد: | 0 نانومتر تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |

