همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ atex explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
یک ربع چرخش ولول ضد انفجار با عملکرد محافظت از چرخش بیش از حد
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
۶۰۰Nm ۹۰W عملکرد دریچه ضد انفجار IP68
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
در غیر نوع مقاوم 600Nm انفجار ضد دریچه اکتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه ضد انفجار: | exdiict4 |
200Nm 2 ~ 10VDC 40W مدولاتور شیر ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 200 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
۴۰۰Nm ولتاژ ضد انفجار، ولتاژ الکتریکی روشن / خاموش
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
۴۰۰Nm DC24V ۹۰°محرک الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| تایپ کنید: | خاموش ، تعدیل کننده |
مدل ExdIICT4 24V ولتاژ ولتاژ ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری/400 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | دهه 30 |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
عملگر شیر ضد انفجار Exd II CT4Gb
| نام: | اثبات انفجار با محرک برقی ایمن شکست می خورد |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
HVAC 90° چرخش 400Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| درجه ضد انفجار: | گروه C ، D T4 Class1 ، بخش 1 |

