همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ csa explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 135 محصولات.
دستگاه الکتریکی ضد انفجار استاندارد ATEX 24VDC
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 50 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
عملگر الکتریکی ضد انفجار با فرستنده موقعیت
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال خروجی: | 4-20 میلی متر |
IP68 NEMA 4X Modulating Type Explosion Proof Electric Actuator: دستگاه الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
90° 360° IECEx 30S/100Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| وزن کل: | 3 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
حالت وسط IECEx 30S/100Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| وزن مجموع: | 3 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
400Nm 4 ~ 20mADC 90W مدولاتور الکتریکی ضد انفجار
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |
گواهینامه ATEX/IECEx اکتور الکتریکی ضد انفجار برای گاز قابل احتراق
| محدوده گشتاور: | 20 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| نوع: | خاموش/تعدیل کننده |
عملگر برقی ضد انفجار AC110V 50Nm 0.24A IP67 IP68 360°
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن کل: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
اکتور الکتریکی کمکت موتور 200Nm ISO5211 ضد انفجار
| کلاس حفاظت: | IP68 |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/200nm |
| مواد سطح مهر و موم: | مهر و موم شده نرم |
اکتور الکتریکی کمکت 25W 30S 100Nm ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| سیگنال ورودی: | 4-20MADC/1-5VDC/2-10VDC |

