همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ csa explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 135 محصولات.
۴۰۰Nm ولتاژ ضد انفجار، ولتاژ الکتریکی روشن / خاموش
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
یک ربع چرخش ولول ضد انفجار با عملکرد محافظت از چرخش بیش از حد
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
۶۰۰Nm ۹۰W عملکرد دریچه ضد انفجار IP68
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
مدل ExdIICT4 24V ولتاژ ولتاژ ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری/400 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
مدل ExdIICT4 24V ولتاژ ولتاژ ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری/400 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | دهه 30 |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DCL H سه فاز ATEX 50 هرتز اکتواتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 380VAC |
اکتواتور ضد انفجار موتور 24VDC
| گشتاور استاندارد: | 0 نانومتر تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
200Nm 2 ~ 10VDC 40W مدولاتور شیر ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 200 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
در غیر نوع مقاوم 600Nm انفجار ضد دریچه اکتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه ضد انفجار: | exdiict4 |
نصب چند فلنج DC24V CSA Quarter Turn Electric Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |

