همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ csa explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 135 محصولات.
CSA 90° DC24V Turn ExdIICT4 150Nm اکتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ضد آب و هوا 360 درجه CSA سه ماهه چرخش الکتریکی
| نام محصول: | اکتور الکتریکی ربع دور |
|---|---|
| گواهی شده: | CSA |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
چالاک کننده رباعی چرخش هوشمند ضد انفجار برای شیر
| زاویه نصب: | 360 درجه |
|---|---|
| قدرت موتور: | 30W/70W |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم/9.5 کیلوگرم |
نوع روشن/خاموش آلیاژ آلومینیوم CSA IP68 600Nm ضد انفجار محرک شیر
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 |
تنظیم 50Nm 20s فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20S |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 ، exdⅲc t130 |
خود قفل Exdiict4 مدول کننده اکتور ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 400 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
عملگر شیر ضد انفجار Exd II CT4Gb با گشتاور 100 نیوتنمتر، زمان 30 ثانیه و درجه حفاظت IP67
| نام: | اثبات انفجار با محرک برقی ایمن شکست می خورد |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
بازگشت بی خطر Exd II CT4Gb ضد انفجار 200Nm 30S ACTUATOR Valve IP68
| نام: | اثبات انفجار با محرک برقی ایمن شکست می خورد |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
عملگر الکتریکی یکچهارم دور ضدآب و ایمن در برابر خرابی CSA
| نام محصول: | محرک برقی چهارم به نوبه خود |
|---|---|
| دارای گواهینامه: | CSA |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
موتورهای سنگین ضد انفجار 400Nm 3 مرحله ای
| نوع: | اکتواتور الکتریکی کامپکت |
|---|---|
| نام: | 3 فاز اکتواتور |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |

