همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ csa explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 135 محصولات.
چرخ دستي مرحله ي اول 200Nm محرک الکتريکي امن شکست
| گشتاور استاندارد: | 18 نانومتر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 15 تا 75s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
1/4 چرخش AC110V AC220V AC220V AC220V AC220V AC220V
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DN15 دریچه توپ الکتریکی
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
مدل سازی اکتور هوشمند الکتریکی با شاخص گنبد
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
اکتور ضد انفجار CSA 30S/100Nm
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30S/100Nm |
| درجه ضد انفجار: | exd iict4 |
DC24V 9.5kg ضد انفجار 400Nm 3 مرحله ای
| تایپ کنید: | اکتواتور الکتریکی کامپکت |
|---|---|
| نام: | 3 فاز اکتواتور |
| وزن کل: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
عملگر ضد انفجار 600 نیوتنمتر از جنس آلومینیوم دایکاست بادوام با درجه حفاظت IP67
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
یک ربع دور ضد انفجار 600Nm AC220V Inching Electric Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
ضد انفجار ExdIICT4 IP68 اکتور الکتریکی سریع باز
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
مدولاتور الکتریکی برای شیر پروانه
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |

