همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
RoHS 0 ~ 90 ° CSA تنظیم پذیر Torque بزرگ Modulating Valve Actuator
| گشتاور استاندارد: | 400 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 75s |
| منبع تغذیه: | 380VAC/440VAC/415VAC |
اجراء کننده کامپکت IP67 90W 45S با مدول کردن یکپارچه
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA یا 2-10V / 1-5V اختیاری |
قطب چرخ دنده های چسبیده دائمی 600Nm UL429 Compact Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s تا 75S/100nm تا 2500nm/885in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
یک سوئیچ تماس غیرفعال AC شیر پروانه 3 فاز
| زمان/گشتاور استاندارد: | 20S تا 75S/50Nm تا 2500Nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 2.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
اکتور چرخش دایره ای ISO 5211 DC
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VDC / 12VDC اختیاری |
محافظت از فشار بیش از حد حرارتی DCL مدل سازی 90W Compact Actuator
| نام: | محرک فشرده برقی |
|---|---|
| نوع: | نوع فضای مرده قابل تنظیم |
| رنگ: | نارنجی سفید یا سفارشی |
زیر DN300 120W الکتریکی پروانه دریچه اکتواتور
| نام: | محرک شیر پروانه برقی 120W |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/1000nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
عملگر فشرده ضد انفجار یکپارچه تعدیل کننده IP67 90W 45S
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA یا 2-10V / 1-5V اختیاری |
اکتور کامپکت 200Nm 30S 40W
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
AC220V 1600Nm AC220V 1600Nm AC220V
| زمان/گشتاور استاندارد: | 20S تا 75S/50Nm تا 2500Nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 2.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |

