همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
چالشی فشرده با شاخص گنبد که می تواند 1/4 دور 100Nm باشد
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s تا 75S/100nm تا 2500nm/885in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
عملگر جمع و جور ضد انفجار قابل تنظیم AC DC 200Nm 30S 40W
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
AC24V IP67 360° 100Nm آبپاش یک ربع چرخش
| ویژگی: | IP67 Water -Tight |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| نام: | محرک یک چهارم دور |
کنترل هوشمند تنظیم پذیر 220VAC Quarter Turn Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
محفظه آلیاژ آلومینیوم 4X Quarter Turn Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 4.5KG to 20KG |
S2 چرخه کار کوتاه مدت 80٪ یک چهارم چرخش
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
یک چهارم چرخش 4mA S4 متناوب موتورهای دریچه اجرا
| Standard Time/Torque: | 20S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
RoHS دریچه سرامیکی 3 فاز مدول کننده دریچه اکتور
| گشتاور استاندارد: | 400 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 75s |
| منبع برق: | 380VAC/440VAC/415VAC |
روبرد روتاری 3 فاز AC 400Nm 30S Quarter Turn Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 20s تا 75S/50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن کل: | 2.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
IP67 90° 360° DC12V 1/4 Turn 600Nm اکتور فشرده
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s تا 75S/100nm تا 2500nm/885in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن کل: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |

