همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ضد آب 95° 600Nm Modulating Valve Actuator
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VDC / 12VDC اختیاری |
3 راه شیر توپ 400Nm AC روتاری
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VDC / 12VDC اختیاری |
DCL Smart DC 30W Motorized Rotary Valve Actuator (دستگیر کننده شیر چرخشی موتور دار)
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 400 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
خود قفل Exdiict4 مدول کننده اکتور ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 400 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
50Nm نوع تعدیل کننده ولتاژ ضد انفجار 4 ~ 20mADC
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 50 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجاری: | Exd II CT4GB |
ACTWATER ACTWATER ACTWATER ACTWATER
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 400 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
چالاک کننده رباعی چرخش هوشمند ضد انفجار برای شیر
| زاویه نصب: | 360 درجه |
|---|---|
| قدرت موتور: | 30W/70W |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم/9.5 کیلوگرم |
Compact Watertight DC24V IP67 90° 100Nm Rotary Valve Actuator
| زمان عمل: | 15s/30s |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 400 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
AC220V 600Nm IP68 اکتواتور انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 نرم مهر و موم ربع چرخش کنترلر
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| تایپ کنید: | خاموش ، تعدیل کننده |

