همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
بازخورد تماس منفعل DCL AC24V 25W Ex-proof Quick Open Actuator
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| گشتاور/زمان: | 25nm/2s 50nm/4s 80nm/8s |
عملگرهای انفجار ضد حریق سری ربع گرد 30 ثانیه/100 نیوتن متر IP67
| جزئیات بسته بندی: | کارتن/پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
30s / 100Nm IP67 AC380V موتور ضد انفجار
| جزئیات بسته بندی: | کارتن/پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
200Nm 2 ~ 10VDC 40W مدولاتور شیر ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 200 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
۶۰۰Nm ۹۰W عملکرد دریچه ضد انفجار IP68
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
نرم مهر و موم 600Nm سه چهارم چرخش اکتواتور برای شیر توپ
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
یک ربع چرخش ولول ضد انفجار با عملکرد محافظت از چرخش بیش از حد
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
AC220V 0.67A ExdIIB T4 فعال کننده شیر ضد انفجار
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ISO5211 پتانسیومتر الکتریکی AC380V سه مرحله ای
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
دریچه پروانه DN50 موتور 50Nm 3 مرحله ای
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| زاویه نصب: | 360 درجه |

