همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
خود قفل کردن نیمه چرخش 7S/9Nm 6W Valve Ball Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s/18nm |
|---|---|
| زمان/گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
| وزن کل: | 1.2 کیلوگرم |
فلانژ تهویه DN1500 شیر پروانه برقی
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
دریچه پروانه برقی ضد انفجار SS316 با نشت کم
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
CF8M شیر پروانه برقی
| نام: | دریچه پروانه برقی خلاء |
|---|---|
| طراحی: | طراحی نشت کم |
| اندازه: | DN40 تا DN 600 ، 1 1/2 "تا 24" |
1000Nm-2500Nm چالشی ربع دور با شاخص گنبد و محافظ بیش از حد گشتاور
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
200-600Nm یک چهارم چرخش محرک، تماس فعال یا تماس منفعل
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
AC220V DC24V AC220V DC24V AV110V
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
مهر و موم نرم دو برابر آفست الکتریکی شیر پروانه عملکرد بالا
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP68 |
کارخانه سیمان استفاده شده شیر توزیع الکتریکی و شیر فلپ
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP68 |
DCL CSA مدل سازی الکتریکی 200Nm PVC کنترل شیر
| نام: | شیر کنترل PVC برقی |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/200nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |

