همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
مقاومت سیگنال بازخورد 90° 30s/400Nm 3 مرحله ای
| نام: | محرک 3 فاز برقی |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
| ویژگی: | محرک مجهز به پتانسیلومتر |
دریچه پروانه DN50 موتور 50Nm 3 مرحله ای
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
IP67 DN80 شیر پروانه الکتریکی شیر پروانه موتور با اکتواتور
| نوع: | شیر پروانه برق |
|---|---|
| اندازه: | DN80~100 |
| فشار عملیاتی: | 1.0 مگا پاسکال |
IP67 چهار چهارم چرخش 440VAC موتورهای دریچه فعال
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Power Supply: | 380VAC/440VAC |
۴۴۰VAC محرک ۳ فاز
| نام: | موتورهای 3 فاز |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
دریچه پروانه ای الکتریکی CF8 CF8M
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
145psi پروانه الکتریک اکتواتور DN40 PVC کنترل شیر
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
شیر پروانه ای فلورین DN250 SS316L
| نام: | شیر پروانه برق |
|---|---|
| ویژگی: | وزن سبک و حجم کم |
| نوع: | دریچه پروانه ای پوشیده از فلورین |
6 سوئیچ های مرزی 7S 9Nm Quarter Turn Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |
دستوری 600Nm Ex-proof ISO5211 3 فاز اکتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| نام: | 3 فاز اکتواتور |
| درخواست: | نیروگاه یا کارخانه فولاد |

