همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ iecex explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 75 محصولات.
HVAC 90° چرخش 400Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| درجه ضد انفجار: | گروه C ، D T4 Class1 ، بخش 1 |
مدل ExdIICT4 24V ولتاژ ولتاژ ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری/400 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | دهه 30 |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
50Nm نوع تعدیل کننده ولتاژ ضد انفجار 4 ~ 20mADC
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 50 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجاری: | Exd II CT4GB |
IP68 تک فاز 220VAC ولتاژ ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه ضد انفجار: | Exdiict4 / گروه C ، D T4 |
دستگاه آدرس نایتریدهای نرم IP68 اکتواتور ضد انفجار
| نام: | اثبات انفجار نوع محرک برقی |
|---|---|
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
چالاک کننده رباعی چرخش هوشمند ضد انفجار برای شیر
| زاویه نصب: | 360 درجه |
|---|---|
| قدرت موتور: | 30W/70W |
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم/9.5 کیلوگرم |
تنظیم 50Nm 20s فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20S |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 ، exdⅲc t130 |
خود قفل Exdiict4 مدول کننده اکتور ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 400 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
نوع روشن/خاموش آلیاژ آلومینیوم CSA IP68 600Nm ضد انفجار محرک شیر
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 |
DN150 شیر توپ ISO5211 موتور ضد انفجار
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| نصب: | نصب مستقیم چند فلنج |

