همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ iecex explosion proof electric actuator ] همخوانی داشتن 78 محصولات.
خود قفل Exdiict4 مدول کننده اکتور ضد انفجار
| قدرت: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 400 نیوتن متر |
| درجه ضد انفجار: | Exd II CT4GB |
نوع روشن/خاموش آلیاژ آلومینیوم CSA IP68 600Nm ضد انفجار محرک شیر
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه اثبات انفجار: | exdiict4 |
DN150 شیر توپ ISO5211 موتور ضد انفجار
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| نصب: | نصب مستقیم چند فلنج |
CSA 90° DC24V Turn ExdIICT4 150Nm اکتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ExIICT4 200Nm موتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | عامل دریچه ضد انفجار |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
90 درجه ExIICT4 200Nm Quarter Turn الکتریکی اکتور
| نام: | عامل دریچه ضد انفجار |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
1/4 چرخش AC110V AC220V AC220V AC220V AC220V AC220V
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
مهر و موم نرم دو برابر آفست الکتریکی شیر پروانه عملکرد بالا
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP68 |

