همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
CSA 90 درجه چرخش ExdIICT4 150Nm اکتور ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
100Nm NEMA 4 10000 بار فعال کننده شیر ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
DCL Compact Actuator Swinging Arm IP67 ((68) Modbus-RTU ضد آب
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| گشتاور استاندارد: | 18Nm تا 2500Nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
DN150 شیر توپ ISO5211 موتور ضد انفجار
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| نصب: | نصب مستقیم چند فلنج |
الکترومغناطیسی Exd II CT4Gb 400Nm ولول ضد انفجار
| درجه حفاظت: | IP68 ضد آب |
|---|---|
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
ضد آب و هوا 360 درجه CSA سه ماهه چرخش الکتریکی
| نام محصول: | اکتور الکتریکی ربع دور |
|---|---|
| گواهی شده: | CSA |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
سیگنال بازخورد موقعیت دریچه IP67 60S عامل ایمنی شکست
| نام: | محرک الکتریکی ایمن از شکست |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
موقعیت گذاری الکتریکی 1.2KG 6W DCL Quarter Turn Actuator
| product name: | quarter turn electric actuator |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Protection Grade: | IP67 NEMA4/4X |
AC220V ولتاژ هوشمند
| نام محصول: | دستگاه الکتریکی هوشمند |
|---|---|
| درخواست: | حوزه صنعتی |
| ویژگی: | نشانگر موقعیت دریچه بصری |
قدرت الکتریکی 18Nm DCL-02 Multi Turn Actuator
| نام: | اکتور الکتریکی چند دور |
|---|---|
| قدرت: | DC24V |
| طبقه حفاظت: | IP67 |

