همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
قطب قطب پی پی ایچ الکتریکی کمپکت
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
دریچه توپ با خلاء بالا الکتریکی مدول شده DN50 تا DN200
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
دریچه توپ الکتریکی WCB
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
DN15 دریچه توپ الکتریکی
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
1/4 چرخش DN500 WCB Wafer الکتریکی فعال شیر پروانه
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
دریچه توپ الکتریکی فعال با دمای بالا
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
گواهینامه های CSA/ATEX/IECEx اکتور الکتریکی ضد انفجار
| محدوده گشتاور: | 20nm تا 3000nm/177in lb تا 26550in lb |
|---|---|
| نوع: | خاموش/تعدیل کننده |
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
گواهینامه های CSA/ATEX/IECEx اکتور الکتریکی ضد انفجار
| دامنه گشتاور: | 20nm تا 3000nm/177in lb تا 26550in lb |
|---|---|
| تایپ کنید: | خاموش/تعدیل کننده |
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
CSA ATEX گواهینامه های موتور الکتریکی ضد انفجار
| دامنه گشتاور: | 20nm تا 3000nm/177in lb تا 26550in lb |
|---|---|
| تایپ کنید: | خاموش/تعدیل کننده |
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
عملگر برقی ضد انفجار AC110V 50Nm 0.24A IP67 IP68 360°
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن کل: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |

