همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ExdIIC T4 کامپکت IP68 الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 20 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
کوچکترین مدل سازی 60S 18Nm AC220V Quarter Turn Electric Actuator
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| سیگنال خروجی: | 4 تا 20mA |
| گشتاور استاندارد: | 15s/18nm |
DC 24V موتور بدون برس ربع چرخش مدول کننده الکتریکی اکتور اکتور
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
مهر و موم خوب چهارم چرخش 13W سریع باز کنترلر الکتریکی
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15nm/2S 30nm/5s 15nm/3S 30nm/6s |
بخاری تخلیه رطوبت 50Nm / 2S اکتور الکتریکی سریع باز
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Torque/Time: | 50Nm/2S 100Nm/4S 200Nm/8S |
دستگاه الکتریکی ضد انفجار استاندارد ATEX 24VDC
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 50 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
چرخش یک چهارم 30 ثانیه 100 نیوتن متر 90 درجه CSA ضد انفجار محرک الکتریکی
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن کل: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
18Nm 3r / min DC24V Multi-turn مینیاتور الکتریکی
| قدرت: | DC24V |
|---|---|
| زمان/گشتاور: | 15s/18nm |
| زاویه چرخش: | 3R/دقیقه |
100Nm موتور الکتریکی ضد انفجار IP68 ExIICT4Gb
| Power: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standard Time/Torque: | 30S/100Nm |
| Type: | on-off, Modulating |
12VDC 24VDC Quarter Turn Electric Actuator با موتور برش DC
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |

