همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
RoHS 3.0 بیش از حفاظت از تورک کامپکت هوشمند الکتریکی
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA یا 2-10V / 1-5V اختیاری |
CSA IP67 کامپکت 90° AC24V 200Nm Smart Electric Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA یا 2-10V / 1-5V اختیاری |
360 درجه DCL-Ex05E موتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
دستگاه الکتریکی هوشمند ضد آب 400Nm DC24V
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
نیروگاه استفاده از فلنج تلسکوپی شیر پروانه با اکتور الکتریکی
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
عملگر الکتریکی سری جمع و جور فوق العاده کوچک 15S 18Nm / 7S 9Nm / 30S 25Nm
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s/18nm |
|---|---|
| زمان/گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
| وزن کل: | 1.2 کیلوگرم |
2-Way / 3-Way اتصال کلیمپ الکتریکی عمل استیل ضد زنگ شیر توپ
| جزئیات بسته بندی: | کارتن/پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
ضد آب زیر DN250 شیر توپ 140W الکتریکی اکتور
| قدرت: | AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 48S/1600nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
آبپاش DN125 والف توپ DCL کامپکت کنترلر
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
3 راه کامپکت الکتریکی عمل ISO5211 PVC شیر توپ
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |

