همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ماژول موقعیت پذیری ISO5211 120W Smart Electric Actuator
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
DCL CSA UL 90W 45S 600Nm Modulating Electric Actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
نسبت سیگنال های خارجی کنترل شده AC24V 10W Quarter Turn Electric Actuator
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
سوخت سوزان DN400 شیر پروانه ای DCL Smart Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
انتقال دهنده موقعیت 1/4 چرخش 20mA ناکارآمدی ایمن الکتریکی
| زمان/گشتاور استاندارد: | 20S تا 75S/50Nm تا 2500Nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC |
380VAC موتورهای هوشمند مدل سازی 3 فاز الکتریکی
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| زاویه نصب: | 360 درجه |
4-20mADC AC220V 30S 200Nm IP67 Quarter Turn الکتریکی اکتور
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
حالت وسط IECEx 30S/100Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| وزن مجموع: | 3 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
عملگر الکتریکی ضد انفجار با فرستنده موقعیت
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال خروجی: | 4-20 میلی متر |
EPS Positioner 20S 50Nm 10W Smart Electric Actuator دستگاه الکتریکی هوشمند
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |

