همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
چالشی هوشمند الکتریکی با چرخ دستی با دکمه خاموش کردن برق محلی
| درجه حفاظت: | IP67 ضد آب |
|---|---|
| نام: | دستگاه الکتریکی هوشمند |
| استفاده برای: | سیستم خنک کننده |
بسته کنترل کامل 20S 50Nm Smart Electric Actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
ExIICT4 200Nm موتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | عامل دریچه ضد انفجار |
|---|---|
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
DCL 110V Quarter Turn Electric Actuator با چرخ دستی
| زمان/گشتاور استاندارد: | 25s/50nm |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
تنظیمکننده 20S 50Nm 90° CSA AC24V محرک الکتریکی یکچهارم دور
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
نصب چند فلنج DC24V CSA Quarter Turn Electric Actuator
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
CE RoHS موتور 380VAC Smart Modulating Electric Actuator
| Standard Torque: | 400Nm to 2500Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 75s |
| Power Supply: | 380VAC/400VAC/415VAC |
مدل سازی 30S 200Nm Quarter Turn Electric Actuator
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
S4 دستگاه الکتریکی هوشمند IP67 با تنظیم متناوب 1200 برابر
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
مدل سازی قابل تنظیم 1200 بار IP67 Smart Electric Actuator
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 75s |
| سیگنال ورودی: | 4-20MADC/1-5VDC/2-10VDC |

