همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
موقعیت دریچه 90W 30S 400Nm Smart Electric Actuator
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50 نیوتن متر تا 2500 نیوتن متر |
مقاومت در برابر خوردگی 75S 22125in.Lbs چهار چهارم دور الکتریکی اکتواتور
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
مدل سازی اکتور هوشمند الکتریکی با شاخص گنبد
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| گشتاور استاندارد: | 50nm تا 2500nm/442in.lbs تا 22125in.lbs |
DCL 110V در غیر از چهار چهارم چرخش الکتریکی اکتواتور
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
RoHS 3.0 CSA 90° 360° محرک الکتریکی هوشمند جمع و جور IP67
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA یا 2-10V / 1-5V اختیاری |
90° 360° IECEx 30S/100Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| وزن کل: | 3 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 موتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | عامل دریچه ضد انفجار |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 45S/600 نانومتر |
| ویژگی: | قدرت موتور |
کنترل آزمون تورک کمکت 90 درجه AC110V Smart Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
از رطوبت محافظت شده 90W AC24V Smart Electric Actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
اکتور الکتریکی مقاوم در انفجار کمکت 90W 400Nm
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |

