همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
اکتواتور الکتریکی 400Nm با خطر شکست
| نام: | محرک برقی هوشمند ایمن را شکست دهید |
|---|---|
| قدرت موتور: | 6W تا 140W |
| سیگنال خروجی: | 4-20madc |
در نوع خاموش 18Nm 2R/Min Multi Turn Electric Actuator
| نام: | اکتور الکتریکی چند دور |
|---|---|
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
| سرعت: | 2r/min |
SS304 دریچه پروانه ای متمرکز الکتریکی DN50 ~ DN65
| نام: | دریچه پروانه ای الکتریکی |
|---|---|
| شیر پروانه ای: | DN50 ~ 65 |
| دریچه توپ: | DN40 |
عملگر الکتریکی برگشتی 400 نیوتن متر 360 درجه ایمن در برابر خرابی IP67
| نام: | محرک برقی هوشمند ایمن را شکست دهید |
|---|---|
| نیروی حرکتی: | 6W تا 140W |
| سیگنال خروجی: | 4-20madc |
دریچه گلوله ای الکتریکی DN80~DN100 دریچه باز کننده DN100~DN200
| نام: | دریچه پروانه ای الکتریکی |
|---|---|
| دریچه: | DN50 ~ 65 |
| دریچه: | DN40 |
تحت DN600 شیر پروانه 2500Nm الکتریکی نیروی دریایی
| Standard Time/Torque: | 75S/2500Nm |
|---|---|
| Type: | on-off, Modulating |
| Protection Class: | IP67 |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 0 نانومتر تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| نام: | محرک برقی DC Rotary |
1/4 چرخش 10000 چرخه AC380V سریع باز کنترلر الکتریکی
| name: | quick open and close electric actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| type: | Fast speed actuator |
24VDC فلانژ دریچه دریچه چند دور الکتریکی اکتواتور
| نام: | اکتور الکتریکی چند دور |
|---|---|
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
| سرعت: | 2r/min |
سی ای تورک دریچه بسته IP67 18Nm چند دور الکتریکی
| نوع: | محرک الکتریکی |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 5 نانومتر تا 18 نانومتر |
| سرعت استاندارد: | 2r/min |

