همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
90° چرخش NEMA 4X/7 IP67/68 مدولاتور الکتریکی
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
چرخ دستي مرحله ي اول 200Nm محرک الکتريکي امن شکست
| گشتاور استاندارد: | 18 نانومتر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 15 تا 75s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
PVC Butterfly Valve UL ISO 5211 Quarter Turn Electric Actuator (پلوپله های PVC)
| گشتاور استاندارد: | 18 نانومتر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 15 تا 75s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
بیش از سوئیچ تورک CSA 600Nm AC220V ACtuator الکتریکی ایمن از شکست
| نام: | محرک الکتریکی ایمن از شکست |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 15 تا 75s |
| نوع: | خود قفل شدن |
پیک کنترل الکتریکی کنترلر الکتریکی پیک کنترل الکتریکی کنترلر الکتریکی کنترلر الکتریکی کنترلر الکتریکی
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
2 راه برنز DN40 شیر توپ DCL انفجار ضد الکتریکی اکتور
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه حفاظت: | IP68 NEMA 4X |
یک چهارم دور CSA/CE 2-10V Smart Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
موتور کاملا بسته شده DC24V 600Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| نام: | اکتور الکتریکی ضد انفجار |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ExdIICT4 24VAC 600Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه آب بندی: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |
دستگاه الکتریکی ضد انفجار آلومینیوم NEMA 7
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| درجه آب بندی: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

