همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
ضد آب زیر DN250 شیر توپ 140W الکتریکی اکتور
| قدرت: | AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 48S/1600nm |
| نوع: | خاموش ، تعدیل کننده |
یک محرک الکتریکی ربع باری با نصب مستقیم ISO5211
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s تا 75s/1000nm تا 2500nm/8850in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| وزن مجموع: | 20 کیلوگرم |
| منبع برق: | 110VAC/220VAC/380VAC |
آبپاش DN125 والف توپ DCL کامپکت کنترلر
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75s/18nm تا 2500nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| وزن مجموع: | 1.2 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
فست باز ISO5211 1200Nm 120W Quarter Turn الکتریکی اکتور
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| زمان/گشتاور استاندارد: | 500nm/4S 800nm/8s 1200nm/12s |
کوچکترین روشن/ خاموش 60S 18Nm DC24V Quarter Turn Electric Actuator
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| سیگنال خروجی: | 4-20 میلی آمپر |
| گشتاور استاندارد: | 15s/18nm |
ISO5211 AC110V 30S 1000Nm محرک الکتریکی چهار نوبت
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s تا 75s/1000nm تا 2500nm/8850in.lbs تا 22125in.lbs |
|---|---|
| وزن کل: | 20 کیلوگرم |
| منبع تغذیه: | 110VAC/220VAC/380VAC |
محرک الکتریکی چند دور DC24V با حجم فوق العاده کوچک و 18Nm/5r/min toruqe
| قدرت: | DC24V |
|---|---|
| زمان/گشتاور: | 15s/18nm |
| سرعت: | 2r/min |
اکتور الکتریکی کمکت موتور 200Nm ISO5211 ضد انفجار
| کلاس حفاظت: | IP68 |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/200nm |
| مواد سطح مهر و موم: | مهر و موم شده نرم |
400Nm 4 ~ 20mADC 90W مدولاتور الکتریکی ضد انفجار
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |

