همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
یک ربع دور DCL-Ex10 CSA اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 100 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 30 تا 45s |
| وزن مجموع: | 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم |
موتور بدون برش DC ISO5211 24VDC Smart Electric Actuator
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
بیش از ولول توپ تورک 15W 3 فاز سه چهارم چرخش الکتریکی
| وزن مجموع: | 4.5 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم |
|---|---|
| نام: | محرک چرخشی چهارم برقی |
| برای: | دریچه پروانه، دریچه توپ |
یک چهارم چرخش 400Nm اکتور الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| درجه ضد انفجار: | گروه C ، D T4 Class1 ، بخش 1 |
مدولاتور الکتریکی برای شیر پروانه
| زمان اقدام: | 15/30 |
|---|---|
| گشتاور خروجی: | 0 ~ 600 نانومتر |
| سیگنال ورودی: | 4-20madc |
اکتور ضد انفجار CSA 30S/100Nm
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30S/100Nm |
| درجه ضد انفجار: | exd iict4 |
3D Valve Bracket 1.2Kg SGS Multi Turn الکتریکی اکتور
| گشتاور استاندارد: | 5 نانومتر تا 18 نانومتر |
|---|---|
| سرعت استاندارد: | 5r/min |
| نوبت: | 3R/5R/7R اختیاری |
200Nm 360 درجه مدول کردن اکتور الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DCL-05 220 ولت چالشی الکتریکی با دریچه
| جزئیات بسته بندی: | کارتن / پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
ACTEUATOR الکتریکی پنکه IP67
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |

