همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
مدل کوچکی که می تونه 90 درجه چرخش کنه
| Protection Grade: | IP67 weatherproof |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mA |
| Motor Power: | 10W to 140W |
CSA DC24V 90° 15S/18Nm اکتور الکتریکی بسیار کوچک
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور: | 15s/18nm |
| گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
CSA AC110V 90° 15S/18Nm اکتور الکتریکی بسیار کوچک
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور: | 15s/18nm |
| گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
فلنج CSA RoHs 15S/18Nm اکتور الکتریکی کوچک
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور: | 15s/18nm |
| گشتاور اختیاری: | 7S/9NM 60S/18NM |
80Nm / 2S 90W فعال کننده الکتریکی سریع باز
| قدرت: | AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| گشتاور استاندارد: | 80nm/2s ؛ 160nm/4s ؛ 330nm/8s |
| نوع: | روشن خاموش |
ضد انفجار ExdIICT4 IP68 اکتور الکتریکی سریع باز
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
۴۰۰Nm DC24V ۹۰°محرک الکتریکی ضد انفجار
| قدرت: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 30s/400nm |
| تایپ کنید: | خاموش ، تعدیل کننده |
3S / 15Nm سریع باز الکتریکی اکتواتور روشن و خاموش،0-90 ° تنظیم شده با ساختار جمع و جور
| قدرت: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 3s/15nm |
| نوع: | روشن خاموش |
IP68 NEMA 4X Modulating Type Explosion Proof Electric Actuator: دستگاه الکتریکی ضد انفجار
| گشتاور استاندارد: | 50 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 20 تا 45s |
| سیگنال ورودی: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
AC380V 15W یک چهارم چرخش سریع باز الکتریکی اکتور
| قدرت: | AC380V |
|---|---|
| زمان استاندارد/گشتاور 15nm: | 25nm/2s ؛ 50nm/4s ؛ 80 نانومتری/8s |
| نوع: | روشن خاموش |

