همه محصولات
-
گروه Midea - چیندي سي ال براي بيشتر از 6 سال شريک و تامين کننده ما بوده استتهویه مطبوع های مرکزی ما در حال خدمات به مشتریان در HVAC در سراسر جهان با محصولات DCLآنها به طور مداوم محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات بسیار به موقع را برای حمایت از ما ارائه می دهند. -
Valve Solution Inc. - ایالات متحده آمریکاDCL حدود ده سال است که کارخانه ODM / OEM ما است. محصولات آنها مطابق با استاندارد UL و CSA طراحی شده و گواهینامه CSA را گذراندند.تعداد کمی از تولید کنندگان چینی می توانند الکتروتریک های استاندارد ایالات متحده را با چنین کیفیت خوبی تولید کنندما انتظار داریم که DCL بتواند نوآوری را حفظ کند. -
شرکت WESA Armaturen GmbH - آلمانبا همکاری 15 ساله با DCL، ما از محصولات DCL بسیار راضی هستیم. DCL به کیفیت اهمیت می دهد و کارکنان آنها به محصولات بسیار دقیق هستند.اونا هميشه خيلي از آزمايش ها و آزمايش ها رو انجام ميدن تا طراحي جديدشون رو تاييد و ارتقاء بدنما همچنین در مورد کنترل کیفیت فوق العاده آنها برای قطعات برون سپاری شگفت انگیز هستیم.
کلید واژه ها [ dcl electric actuator ] همخوانی داشتن 410 محصولات.
گواهينامه CSA هدايت کننده الکتريکي ضد انفجار براي سيستم منطقه و بخش
| محدوده گشتاور: | 20 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| نوع: | خاموش/تعدیل کننده |
گواهینامه ATEX/IECEx اکتور الکتریکی ضد انفجار برای گاز قابل احتراق
| محدوده گشتاور: | 20 نانومتری تا 600 نیوتن متر |
|---|---|
| منبع تغذیه (10 ±)): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| نوع: | خاموش/تعدیل کننده |
درایو متال گیر NEMA4 / 4X الکتریک والف اکتواتور
| name: | Motorized quarter turn actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| feature: | 90° operation, middle position optional |
دریچه کنترل دمای دریایی ISO5211
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| گشتاور استاندارد: | 18Nm تا 2500Nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |
50/60HZ شیر پروانه DN600 الکتریکی شیر ولتاژ
| نام: | اکتواتور الکتریکی کامپکت |
|---|---|
| زمان/گشتاور استاندارد: | 15s تا 75S/18nm تا 2500 نانومتر |
| تطبیق: | شیر پروانه تا DN600 |
IP67 یک ربع چرخش کمکت اکتواتور
| نام: | محرک جمع و جور یک چهارم |
|---|---|
| عملیات: | عملکرد 1/4 چرخش |
| ویژگی: | نشانگر موقعیت دریچه بصری |
ضد آب و هوا 18Nm 160in.Lbs Smart Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
دریچه پروانه ای الکتریکی 360 درجه 24 ولت
| گشتاور استاندارد: | 18 نانومتر تا 2500 نیوتن متر |
|---|---|
| زمان استاندارد: | 15 تا 75s |
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
آی پی ۶۷ اکتور کامپکت کار با چرخ دستی برای صنعت نوشیدنی
| زاویه نصب: | 360 درجه |
|---|---|
| منبع برق: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| دمای محیط: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
کنترل حجم هوا 45S 600Nm Compact Actuator
| منبع تغذیه: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| زاویه نصب: | 360 درجه |
| گشتاور استاندارد: | 18Nm تا 2500Nm/160in.lbs تا 22125in.lbs |

